43 990 Ft
Bugatti alkalmi férfi cipő
- Szállítási idő 1-3 nap
Termékinformáció
Felsőrész: Bőr
Bélés: Textil / Bőr
Talp: Bőr
Vízálló: Nem
Rendeltetés: Férfi alkalmi cipő
Sarok magasság: 2,5 cm
Bőség: “G” – Normál szélesség
Bugatti alkalmi férfi cipő
311-A5Q05-1000
Alkalmi férfi cipő fűzős változatban amely időtálló, elegáns és jól illik az öltönyhöz, munkamegbeszélésre vagy üzleti tárgyalásra. Azonban egy farmernadrág-ing kombinációnak is jó párosítása hétköznapra. Kivehető bőrborítású talpbetéttel rendelkezik, amennyiben saját anatómiai betéttel rendelkezik úgy a gyári betét helyére behelyezve nem szűkíti le a cipő belső magasságát lábfejnél. Amennyiben nem kell kivenni a gyári talpbetétet, mert nincsen szüksége egyedi talpbetétre, akkor a Bugatti által kifejlesztett GENIAL INSOLE inteligens kényelmi rendszer előnyeit élvezheti. Védelem a gerincoszlopnak a lépések során keletkező ütődésekkel szemben és puha talpbetét.
A bőr járótalp rendkívüli kényelmet biztosít a viselés során, járás közben nem nehéz az alkalmi férfi cipőt meghajlítani mert talpközépnél egy rugalmas anyag került beépítésre amely segíti a könnyű lépteket. Fontos tudni azt, hogy a bőrtalpú cipők esetében a járótalp több réteg összeragasztásával jön létre, nedves vagy csapadékos időjárás esetén a bőr magába tudja szívni a nedvességet és így a rétegek képesek szétválni. Azonban megfelelő odafigyeléssel és szakszerű ápolással hosszú ideig egy nagyon elegáns és kényelmes lábbelije lehet.
Ennek a Bugatti lábbelinek a bőre króm mentes cserzési technológiával lett előállítva ezzel is tehermentesítve a környezet a károsító anyagoktól.
Kapcsolódó termékek

39 500 Ft

38 500 Ft

29 490 Ft

23 990 Ft









